Торговельні операції з природним газом

Протягом тривалого часу зберігається популярність і актуальність дуже масштабного проекту Прозорро. Він функціонує і розвивається, що дає можливість для кожного громадянина придбати або укласти угоди з купівлі-продажу різними державними енергетичними ресурсами. Раніше у зв’язку з великим рівнем корупції це було практично неможливо. Але на сьогоднішній день це стало дуже просто і доступно кожному. Функціонує це підприємство через всілякі приватні майданчику. Однією з найбільш популярних є товарна біржа «Українська Енергетична біржа»

Про природний газ

Необхідно звернути увагу на те, що обов’язковими умовами конкурсної документації, яка повинна відповідати певним пунктам прописаним у сьомому пункті частини 2 статті 22 законодавчого документа України «Про державні закупівлі», які є новими проектами договірних зобов’язань про виконання закупівлі з обов’язковою і необхідною умовою певного порядку зміни його умов.

Будь-який замовник може самостійно скласти проект договору і в обов’язковому порядку зобов’язаний включити в нього порядок змін істотних умов договірних зобов’язань. Різні договірні зобов’язання можуть міститися в тих випадках, які передбачаються в законодавчому акті статті 36.

Ці умови про порядок поправок суттєвих умов можуть бути використані для зазначених вище ситуації, якщо договірні зобов’язання будуть виконуватися сторонами по мірі необхідності. Для прикладу можна розглянути деякі випадки: якщо документація про підтвердження сталися поправок або обставин, якщо зафіксована грошова сума таких змін і виражено значення або відсотки зафіксованих видів валют, якщо ці поправки в біржових котируваннях для виконання потрібно розрахунки та дії з боку якоїсь із сторін договірних зобов’язань, у разі появи таких обставин.

Умови функціонування з природним газом

Необхідно дотримуватися всіх зазначених вище рекомендацій Міністерства економічного розвитку і торгівлі в Україні, тільки тоді можна бути орієнтованим і головним пріоритетом для того, щоб визначити ціну на природний газ. Вони поширюються саме на ціни, представлені на Українській Енергетичній біржі, а також котирування за існуючим контрактом. Формули можуть бути застосовані і використовуються.Отже, для того щоб зробити якісь поправки про ціну природного газу при виконанні державні закупівлі через зазначену систему Прозорро, а також різні комерційні майданчики на зразок Української Енергетичної біржі буде необхідно виробляти в однакових межах ринкового рівня ціни на природний газ в установленому законом порядку, поправки  вартості газу по представленій формулі, а також зазначені в договірних зобов’язаннях про проведення закупівель.  Отже, необхідно укладати додаткові угоди, де будуть відображатися всі поправки ціни на газ.

 Також можна контролювати рівень ціни на природний газ на всій території України а також в Європі на представленому сайті Української Енергетичної біржі.  Більш детальна інформація знаходиться на офіційній сторінці тут www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/.