Реалізація лісу через державний віртуальну майданчик Прозорро.Продажі

На ринку вітчизняного лісу за всі роки незалежності України сформувалася справжня організована злочинність, на чолі якої знаходяться високопоставлені чиновники. Мільйони кубів деревини щорічно продавалися з використанням шахрайських схем, що спричинило за собою нанесення істотних фінансових збитків для бюджету держави. Щоб вивести ринок лісу з тіні, Уряд України прийняв рішення розробити законопроект, відповідно до умов якого відтепер реалізація деревини повинна проходити шляхом організації публічних торгів на державній платформі Прозорро.Продажі sale.ueex.com.ua.

Переваги реалізації необробленої деревини через державний майданчик Прозорро.Продажі

Основне завдання віртуальної державної платформи зводиться до надання максимального захисту учасників ринку від недобросовісних реалізаторів і покупців. Особливістю майданчика прийнято вважати наявність відкритого доступу до вичерпної інформації про аукціон:

  • громадським активістам;
  • уповноваженим контролюючим органам;
  • пересічним громадянам для прояву своєї громадянської позиції.

На думку Уряду України, вже сьогодні спостерігаються певні зрушення в кращу сторону. Наприклад, істотно збільшився приплив капіталу в бюджет держави у вигляді податкових зборів, що автоматично позначається на стрімкому зростанні економіки. Всього за кілька років функціонування ресурсу, держава зуміла поповнити державну скарбницю на суму до 30 мільярдів гривень і цей показник продовжує зростати. Нескладно підрахувати, що за попередні роки бюджет недоотримав понад 100 млрд. Гривень, які можна було витратити на поліпшення життя населення.

З перших днів функціонування, державна майданчик швидко змогла завоювати високий рівень довіри з боку фізичних та юридичних осіб. Комплексний підхід до реалізації товарів дозволяє вигідно продавати персональну продукцію виробникам, а покупцям отримувати необхідний обсяг товарів за заниженими цінами. По суті, від угоди виграє кожна боку, що не може не радувати.

Як зареєструватися на офіційній державній платформі Прозорро.Продажі?

Неможливо брати активну участь в публічних торгах, не маючи персональний кабінет. Тому процедура його створення була максимально спрощена.

Всього передбачається кілька ключових етапів:

  1. Перехід на акредитований ресурс ТБ «Українська біржа торгів» — є офіційним партнером електронної платформи Прозорро.Продажі sale.ueex.com.ua/filter/wood, черга яку можна зареєструвати особистий кабінет для прийняття участі в публічний торгах.
  2. Заповнення анкети учасника біржі виключно достовірними персональними даними.
  3. Підтвердження раніше зазначеної електронної пошти та мобільного номера телефону для організації зворотного зв’язку в разі екстреної необхідності.

Відразу після цього, користувачі можуть скористатися спеціально розробленим фільтром пошуку для підбору цікавлять лотів. Перевагою є можливість оформлення безкоштовної підписки на розсилку системних повідомлень.

В такому випадку служба підтримки регулярно відправляє оповіщення про майбутні торги на електронну пошту користувача, що дозволяє завжди залишатися в курсі останніх подій. У разі необхідності завжди можна звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців саппорта. Менеджери регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, тому відрізняються високим рівнем професіоналізму і націленістю на швидко вирішення наявних проблем у користувачів.